Мини количка

 • Нема производа у корпи.

велвет цхинесе цхеонгсам стиле дресс

$ 20.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • розе
 • црвен

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Моцк Нецк
 • Схорт Слеевед
 • Једнобојну
 • Секси / елегантан / забава / улични стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНА У БОЈИ ЦРНА / ПИНК / ЦРВЕНА
боја

Црна, ружичаста, црвена

величина

Кскс, Ксс, С, М