Мини количка

 • Нема производа у корпи.

страппи цхиффон бацклесс слит

$ 17.99

У складишту

Боја: зелен

 • зелен

Величина: S

 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Бацклесс
 • Паттерн Принтед
 • Секи / Цхиц / Парти Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈУ МАЛО-ЗЕЛЕНА
боја

зелен

величина

С, М, Л