Мини количка

 • Нема производа у корпи.

женствена сукња од врха доњих крила с високим струком, на крило

$ 20.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен
 • Жута
 • црн

Величина: S

 • S
 • M
 • L
 • XL
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Сукња отприлике дужина 46-50цм
 • Страппи
 • Фронт Бовкнот
 • Једнобојну
 • Висока трака
 • Наборан
 • Фалбала Хем
 • Секи / Пунк / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНА У БОЈИ ЦРНА / ЦРВЕНА / ЖУТА
боја

Црвена, жута, црна

величина

С, М, Л, Ксл