Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Солид Цолор Бацклесс Пуфф Слееве Цроп Блоусе Топ

$ 18.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • бео
 • црвен

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКСцм
 • Квадратни врат
 • Пуфф Слееве
 • Бацклесс
 • Предња копча
 • Једнобојну
 • Секси / Улични стил
 • Доступно у боји бела / црна / црвена 
боја

Црно, бело, црвено

величина

Ксс, С, М