Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Рукава рукава од рамена на рамену Топ

$ 13.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • Морнарица
 • розе
 • бео
 • Сива
 • црвен

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Офф-тхе-рамена
 • Фларе Слееве
 • Фронт-кравата 
 • Једнобојну
 • Секи / Цхиц / Стреет Стиле 
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у вишеструким бојама
боја

Црна, морнарска, ружичаста, бела, сива, црвена

величина

Ксс, С, М, Л