Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Офф-тхе-рам Цроп Топ Миди сукња КСНУМКС Комад Хаљина Сет

$ 27.99

У складишту

Боја: бела

 • бела
 • црн
 • црвен
 • зелена
 • розе

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Материјал памука
 • Цроп Топ + Миди Скирт
 • Приближна максимална дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Приближна дужина крила КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Кратки рукави
 • Офф-тхе-рамена 
 • Висок струк 
 • Једнобојну
 • Тип Бодицон
 • Предње дугме
 • Секи / ОЛ / Стреет Стиле
 • КСНУМКС ПЦ / СЕТ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у вишеструким бојама
боја

Бела, црна, црвена, зелена, ружичаста

величина

Ксс, С, М