Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Чипка цвијетна плочица Маки хаљина

$ 25.99

У складишту

Величина: S

 • S
 • M
 • L

Боја: црвен

 • црвен
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Материјал полиестера
 • Маки Дужина
 • Кратки рукави
 • В-овратник
 • Прозирно
 • Сиде Слит
 • Цветни чипка
 • Без подлоге
 • Секи / Холидаи / Беацх / Стреет Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји ЦРВЕНА

величина

С, М, Л

боја

црвен