Мини количка

 • Нема производа у корпи.

бовкнот страппи хаљина од пруге

$ 19.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • розе
 • бео
 • зелен
 • Жута
 • црвен

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Једнобојну
 • Фронт Бовкнот
 • Секси / шик / журка / улични стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ БЛАЦК / ВХИТЕ / ПИНК / ИЕЛЛОВ / РЕД / ГРЕЕН
боја

Црна, ружичаста, бела, зелена, жута, црвена

величина

Кскс, Ксс, С, М