Мини количка

 • Нема производа у корпи.

основни високи овратник чврсте боје танки крој

$ 19.99

У складишту

Боја: Војничко зелена

 • Војничко зелена
 • бео
 • Морнарица
 • црн
 • розе
 • црвен
 • Сива

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Памук мешавина
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Висока огрлица
 • Дуги рукав
 • Једнобојну
 • Секи / Пунк / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у црној боји
боја

Војска зелена, бела, морнарска, црна, ружичаста, црвена, сива

величина

Ксс, С, М, Л