Мини количка

 • Нема производа у корпи.

једнобојни једнобојни дугмад танки плетени мајица без рукава

$ 19.99

У складишту

Боја: розе

 • розе
 • бео
 • црн
 • Кајсија
 • црвен

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • В-врат
 • Без рукава
 • Једнобојну
 • Секи / Пунк / Стреет Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ ЦРНО / БЕЛО / РОЗО / КАЈСИЈА / ЦРВЕНА
боја

Ружичаста, бела, црна, кајсија, црвена

величина

Кскс, Ксс, С, М