Мини количка

 • Нема производа у корпи.

неонска боја халтер врат, без наслона, ошишан врх

$ 16.99

У складишту

Боја: зелен

 • зелен
 • црн
 • црвен

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Халтер Нецк
 • Ниски рез
 • Једнобојну
 • Бацклесс
 • Секи / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ БЛАЦК / РЕД / ГРЕЕН
боја

Зелена, црна, црвена

величина

Ксс, С, М