Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Тартан Паттерн Цасуал Хигх Ваист Пантс

$ 26.99

У складишту

Боја: розе

 • розе
 • Жута
 • црвен

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Висок струк
 • Прави тип ноге
 • Тартан Паттерн
 • Витх Цхаин
 • Цасуал / Цхиц / Стреет Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступна у ЖУТО / ПИНК / ЦРВЕНА БОЈА
боја

Ружичаста, жута, црвена

величина

Ксс, С, М