Мини количка

 • Нема производа у корпи.

црвена штампана предња чипкана слатка мини хаљина

$ 24.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • КСКСС
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Схорт Слеевед
 • Ниски рез
 • Штампан
 • Секи / Свеет / Парти Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји црвеном бојом
боја

црвен

величина

Ксс, С, М, Кскс