Мини количка

 • Нема производа у корпи.

цветна штампана мини хаљина

$ 24.99

У складишту

Боја: зелен

 • зелен
 • црвен
 • Морнарица

Величина: XS

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Флорал Принтед
 • Секи / Беацх / Стреет Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ ЦРВЕНО / ЗЕЛЕНО / НАВИ
боја

Зелена, црвена, морнарица

величина

Кскс, Ксс, С, М