Мини количка

 • Нема производа у корпи.

зелена ретро цветна штампана дубока В мини хаљина

$ 25.99

У складишту

Боја: зелен

 • зелен

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • В врат
 • Ниски рез
 • Флорал Принтед
 • Схорт Слеевед
 • Секи / Ретро / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЉУ ЗЕЛЕНА
боја

зелен

величина

Ксс, С, М