Мини количка

 • Нема производа у корпи.

в врат сатена страппи неправилна плисирана танка мини хаљина

$ 20.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен
 • блуе

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Једнобојну
 • Неправилан
 • Секи / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНА У БОЈИ ЦРВЕНА / ПЛАВА
боја

Црвено плаво

величина

Кскс, Ксс, С, М