Мини количка

 • Нема производа у корпи.

блистава дијамантна ресица дубока В страппи хаљина од каросерије

$ 32.99

Нема на залихи

Боја: црн

 • црн
 • црвен
 • Морнарица
 • бео

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Једнобојну
 • Диамонд Тасселс
 • Секи / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНА У БОЈИ ЦРНА / БИЈЕЛА / ЦРВЕНА / НАВИЈА
боја

Црно, црвено, морнарско, бело

величина

Кскс, Ксс, С, М, Л