Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Једноставна бела храна Слим мини хаљина

$ 16.99

У складишту

Боја: розе

 • розе
 • црн
 • Сива

Величина: M

 • XS
 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Цоттон Блендс Фабриц
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Квадратни врат
 • Без рукава
 • Страппи
 • Бели Хем
 • Тип Бодицон
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји ПИНК / БЛАЦК / ГРЕИ
боја

Ружичаста, црна, сива

величина

Ксс, С, М, Л