Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Цолорфул Стрипес Тие-уп Слим Хаљина

$ 16.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен
 • жута

Величина: S

 • S
 • M
 • L
 • XL
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Памук и полиестер тканина
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Квадратни врат
 • Цолорфул Стрипес
 • Тие-уп Детаил
 • Слим Типе
 • Секи / Цасуал / Стреет Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји РЕД / ЖУТА
боја

Црвено, жуто

величина

С, М, Л, Ксл