Мини количка

 • Нема производа у корпи.

црвена тартан предња дугмета танка мини хаљина

$ 22.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен

Величина: S

 • S
 • M
 • L
 • XL
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • О-врат
 • Дуги рукав
 • Црвени Тартан
 • Секси / забава / улични стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји црвеном бојом
боја

црвен

величина

С, М, Л, Ксл