Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Тхрее Куартер Слееве Цуте Старс Принт Фалбала Мини Дресс

$ 21.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен
 • Морнарица

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • В врат
 • Тхрее Куартер Слееве
 • Фалбала
 • Старс Принт
 • Слатки / Секси / Шик стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ РЕД / НАВИ
боја

Црвено, морнарица

величина

Ксс, С, М