Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Страппи Полка Дотс штампана мини хаљина

$ 17.99

У складишту

Боја: бео

 • бео

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Без рукава
 • Полка Дотс Принтед
 • Тип изнад-колена
 • Секи / Стреет / Парти / Беацх стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји бијелим
боја

бео

величина

Ксс, С, М