Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Сатин Бацклесс В-нецк Слип Дресс

$ 20.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • црвен
 • Светло злато

Величина: S

 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Сатенски материјал
 • Дужина глежња (КСНУМКС-КСНУМКСцм)
 • Слеевелесс / Страппи
 • Бацклесс
 • В-овратник 
 • Висока шиљка
 • Једнобојну 
 • Одмор / секси / забава / стил на плажи
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји БЛАЦК / РЕД / ЛИГХТ ГОЛД
боја

Црно, црвено, светло злато

величина

С, М, Л