Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Бохо слатка еластична цријева без рукава

$ 17.99

У складишту

Боја: бела

 • бела
 • црн
 • црвен
 • Баби-блуе
 • Баби-пинк
 • жута
 • Маслинасто зелена
 • Тамно зелена

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Тубе Цроп Топ
 • Без бретела
 • Еластиц Типе
 • Фриллед Хем
 • Бохо / Секи Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у вишеструким бојама
боја

Бела, црна, црвена, беби-плава, беби-ружичаста, жута, маслинасто-зелена, тамно-зелена

величина

Ксс, С, М