Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Роза Патент Леатхер Зиппер Секи пакет Хип Скирт

$ 21.99

У складишту

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M

Боја: Тамно розе

 • Тамно розе
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Винил Фабриц
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКС цм
 • Од лаковане коже
 • Пакет Хип
 • Зипперс Детаилс
 • Декорација џепова
 • Улица / Секи / Клуб стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈСКОМ ПИНКУ
величина

Ксс, С, М

боја

Тамно розе