Мини количка

 • Нема производа у корпи.

тропска цвјетна тискана плажа хаљина

$ 23.99

У складишту
продато је последње време

Боја: црвен

 • црвен
 • S
 • M
 • L
Бесплатна експресна испорука за + $ 100.00 до

опис

 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Дубоко В-врат
 • Схорт Слеевед
 • Флорал Принтед
 • Хаљина А-лине
 • Секи / Беацх / Парти Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји црвеном бојом

Додатне Информације

боја

црвен

величина

С, М, Л

Коментара