Мини количка

 • Нема производа у корпи.

врпце за метални ланац сатенски усјев врх

$ 18.99

У складишту

Боја: црвен

 • црн
 • црвен
 • бео

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • L
 • КСКСС
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина 18-20цм (без нараменица)
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Једнобојну
 • Секи / Пунк / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ БЛАЦК / РЕД / ВХИТЕ
боја

Црно, црвено, бело

величина

Ксс, С, М, Л, Кскс