Мини количка

 • Нема производа у корпи.

карирани предњи џепови лабави праменови

$ 26.99

У складишту

Боја: Сива

 • Сива

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Подесиви појас за рамена
 • Страппи
 • Предњи џепови
 • Плаид Паттерн
 • Секи / Пунк / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ СИВА
боја

Сива

величина

Ксс, С, М