Мини количка

 • Нема производа у корпи.

без нараменица фалбала хем цвјетни тискани ромпер

$ 24.99

У складишту
продато је последње време

Боја: зелен

 • зелен
 • Кајсија

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна експресна испорука за + $ 100.00 до

опис

 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Без бретела
 • Ниски рез
 • Флорал Принтед
 • Секи / Парти / Клуб / Холидаи Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У ЗЕЛЕНОЈ / АПРИЦОТ БОЈИ

Додатне Информације

боја

Зелено, кајсије

величина

Ксс, С, М

Коментара