Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Фронт Бовтие Флорал Принт Бандеау Тубе Топ

$ 13.99

У складишту

Боја: црвен

 • црвен

Величина: M

 • S
 • M
 • L
 • XL
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на

 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКСцм
 • Без бретела
 • Еластиц Бацк
 • Флорал Принт 
 • Фронт Бовтие
 • Секи / Холидаи / Цуте Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у боји црвеном бојом
боја

црвен

величина

С, М, Л, Ксл