Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Једнобојни танки боди на предњој страни у чипки

$ 17.99

У складишту

Боја: розе

 • розе
 • Сива
 • црн

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • L
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • О-врат
 • Дуги рукав
 • Једнобојну
 • Секси / забава / клуб стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ ЦРНО / СИВО / РОДО
боја

Ружичаста, сива, црна

величина

Ксс, С, М, Л