Мини количка

 • Нема производа у корпи.

слатка тракаста контрастна боја чипка поруб патцхворк танак усев

$ 13.99

У складишту

Боја: зелен

 • зелен

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • M
 • S
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Лаце Патцх
 • Секи / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЉУ ЗЕЛЕНА
боја

зелен

величина

Кскс, Ксс, М, С