Мини количка

 • Нема производа у корпи.

неправилна боја патцх тракасти плетени горњи део за усев

$ 16.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • блуе
 • розе

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Страппи
 • У нецк
 • Цолор Патцх
 • Секи / Стреет / Цхиц Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНА У БОЈИ ЦРНА / ПИНК / БЛУЕ
боја

Црна, плава, ружичаста

величина

Кскс, Ксс, С, М