Мини количка

 • Нема производа у корпи.

Лептир плетена мајица с краватом у боји кравате

$ 15.99

У складишту

Боја: розе

 • розе
 • блуе

Величина: КСКСС

 • КСКСС
 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина 37- 40цм
 • О-врат
 • Схорт Слеевед
 • Тие-дие
 • Буттерфли Емброидеред
 • Секси / улични / лежерни стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНО У БОЈИ ПИНК / ПЛАВА
боја

Пинк, Блуе

величина

Кскс, Ксс, С, М