Мини количка

 • Нема производа у корпи.

мини сукња високог струка, плава тартан танка мини сукња

$ 21.99

У складишту

Боја: блуе

 • блуе

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина КСНУМКС-КСНУМКСцм
 • Висока трака
 • Сиде Слит
 • Плави Тартан
 • Секси / симпатичан / забава / улични стил
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • Доступно у бојама плаве
боја

блуе

величина

Ксс, С, М