Мини количка

 • Нема производа у корпи.

врпце за метални ланац сатенски усјев врх

$ 17.99

У складишту

Боја: црн

 • црн
 • црвен
 • бео
 • розе
 • злато

Величина: XS

 • XS
 • S
 • M
 • L
 • КСКСС
Бесплатна праћена поштарина за све. Купи + $ 100.00 За бесплатан ДХЛ Екпресс на
 • Тканина од полиестера
 • Приближна дужина 18-20цм (без нараменица)
 • Страппи
 • Ниски рез
 • Једнобојну
 • Секи / Пунк / Парти / Цлуб Стиле
 • КСНУМКС ПЦ за КСНУМКС ПАЦ
 • ДОСТУПНА У БОЈИ ЦРНА / ЦРВЕНА / БИЈЕЛА / ПИНК / ЗЛАТНА
боја

Црна, црвена, бела, ружичаста, златна

величина

Ксс, С, М, Л, Кскс